Ankara Lazer Epilasyon Fiyatları

Dünyada en yaygın şekilde en çok kişiye uygulanan lazer tedavisi lazer epilasyon işlemidir ve giderek artmaktadır. Çünkü artık çok güvenli, zarar vermeyen, hızlı, acısız, yanık oluşturmayan üstün teknolojik cihazlar üretilmiştir. Bizde kliniğimizde son teknoloji ürünü ütüleme lazer epilasyon cihazı Soprano Accord’u kullanıyoruz.

Lazer epilasyon hangi bölgeye uygulanırsa uygulansın seanslar halinde yapılması gerekir. Çünkü kılların sadece anagen fazında yani aktif fazında etkili olabilmektedir. Kılın diğer fazlarında etkili değildir. İşlem 2-3 ay arayla yapılırsa görünen kılların büyük çoğunluğu anagen fazda olacaktır.

Lazer epilasyon fiyatları düşünülenin aksine çok pahalı değildir ve genellikle kampanyalar vardır. Birden fazla bölge yapılırsa ödeyeceğiniz lazer epilasyon ücreti de düşer.

Lazer epilasyon vücut bölgelerinde uygulanırsa 6-10 seans, yüzde daha uzun seans sayılarına ihtiyaç duyan bir işlemdir. Kısacası sabır ister ama sonunda çok rahat edersiniz. Hatta üç seans sonunda rahatlar, 6-10 seans arasında kurtulursunuz.

Ütüleme lazer epilasyon sağlıklı bir klinik ortamında ve doktor kontrolünde yapılıyor olması zorunlu bir işlemdir.

Bu yazı Genel kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>